Visual Studio Kurulumu 2017

Visual Studio, Microsoft tarafından üretilen, Windows form, Web uygulamaları, konsollar, web servisleri oluşturmak için kullanılan bir IDE (IDE bilgisayar programcılarının hızlı ve rahat bir şekilde program geliştirebilmesini amaçlayan bir yazılım türüdür.) dir.

İleri özellikleri sayesinde geliştiricilere kısa süre içerisinde programlarını hazırlamalarını sağlamaktadır.

Visual Studio şık ve kolay kullanabilir bir arayüze sahiptir. Visual Studio ticari amaçla kullanılan bir program şeklinin yanı sıra topluluk bazlı olarak geliştirilen ücretsiz sürümü de bulunmaktadır. 

Visual Studio sadece desteklenen diller üzerinden çalışma imkanı sunmaktadır. ( C,C++,C#, Visual Basic.NET, F#, Fossil, M, Python, HTML/XHTML/CSS, JavaScript)


Kurulum(Ücretsiz olan Community 2017 sürümünü indirebilirsiniz): https://www.youtube.com/watch?v=5kCRx16a-VY&t=93s

İndirme bağlantısı:https://visualstudio.microsoft.com/tr/vs/whatsnew/Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

komik komik
11
komik
beğendim beğendim
10
beğendim
iğrenç iğrenç
3
iğrenç
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Sinirlendim Sinirlendim
3
Sinirlendim
Korkutucu Korkutucu
1
Korkutucu
Sevgi Sevgi
15
Sevgi
Zekice Zekice
5
Zekice
Kadir

Legend

Merhaba, Ben Abdulkadir PALANCI. Atatürk Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Yüksek Lisans öğrencisiyim. Araştırarak yeni şeyleri öğrenmeyi seviyorum. Araştırırken çoğu bilgilerin eksikliği,yetersizliği vb. durumlarla çokca karşılaştım. Bundan dolayı öğrendiğim ve öğrenecek olduğum bilgileri düzenli ve kaliteli bir şekilde sizlerle de paylaşmak istediğim için bu siteyi hazırladım. Her geçen gün yazar kadrosu genişleyen takımımızın arasına sizleri de bekleriz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir