Bipayco Nedir?

Bipayco, ülkemizde yeni kurulan bir e-öğrenme sitesidir. İçerisinde yazılım, tasarım gibi bilgisayar temelli eğitimlerin yanı sıra tüm sınıf düzeyleri için konu anlatımlı videolar/dökümanlar/sınavlar da mevcuttur.

Neden Bipayco?

Öğrenciler; planlı ve kaliteli bir şekilde hazılanan ders içeriklerine ulaşabilme, öğretmenlerle kolay bir şekilde iletişime geçme imkanı sunmaktadır.

Eğitmenler için; vergi, banka kesintisi gibi sorunlarla karşılaşmadan, ürettikleri içerikleri hızlı bir şekilde hedef kitlesine ulaştırabilir.

NEDEN BU KURSU ALMALIYIM?

Yaklaşık 4 senedir çeşitli online platformlarda Artırılmış gerçeklik temelli uygulamaların geliştirilmesine yönelik eğitimler vermekteyim. Udemy’de ~400 öğrenciye sahip kurslarım, 100.000 izlenmeye sahip videolarım mevcut. Bu kursumla daha planlı ve kaliteli bir şekilde siz de kendi uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

KURSU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Siz de Bipayco üzerinden eğitmen kaydı oluşturmak ve kursu indirmli bir şekilde satın almak için bu referans kodunu kullanabilirsiniz: in7745eab33314def5


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

komik komik
3
komik
beğendim beğendim
5
beğendim
iğrenç iğrenç
11
iğrenç
Başarısız Başarısız
15
Başarısız
Sinirlendim Sinirlendim
11
Sinirlendim
Korkutucu Korkutucu
10
Korkutucu
Sevgi Sevgi
9
Sevgi
Zekice Zekice
16
Zekice
Kadir

Legend

Merhaba, Ben Abdulkadir PALANCI. Atatürk Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğretmenliği Bölümü Yüksek Lisans öğrencisiyim. Araştırarak yeni şeyleri öğrenmeyi seviyorum. Araştırırken çoğu bilgilerin eksikliği,yetersizliği vb. durumlarla çokca karşılaştım. Bundan dolayı öğrendiğim ve öğrenecek olduğum bilgileri düzenli ve kaliteli bir şekilde sizlerle de paylaşmak istediğim için bu siteyi hazırladım. Her geçen gün yazar kadrosu genişleyen takımımızın arasına sizleri de bekleriz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir